Stiklų ir fasadų valymas, plovimas (graffiti valymas)

Kokybiškai plauname langus, vitrinas, stiklo pertvaras iš vidaus ir lauko pusių panaudojant alpinistinė įrangą.

Daugiau informacojos

Išorės sienų sandūrų remontas

Stambiaplokščių pastatų išorės sienų sandūrų remontui naudojame aukščiausios kokybės hermetiką, kad būtų suformuoluotas elastingas paviršius.

Daugiau informacojos

Šakų genėjimas, medžių pjovimas

Pjauname, genime pavojingai pasvirusius ar kitaip keliančius grėsmę medžius ar šakas virš namų ūkių, sodybų, pastatų, elektros instaliacijų / linijų.

Daugiau informacojos

Automobilinio bokštelio nuoma – +370 605 62005

Construction consultants provide expert proactive and forensic support for construction projects and construction claims.

Daugiau informacojos

Lietvamzdžių ir latakų valymas

Lietvamzdžiai ir latakai – tai puikus būdas apsaugoti pastatą nuo vandens, bet ir geri, patikrinti būdai, kartais reikalauja priežiūros. Juo labiau, kai kalbame apie aukštai esančius latakus ir lietvamzdžius.

Daugiau informacojos

Pramoninis alpinizmas

Pramoninis alpinizmas – tai pažangi ir perspektyvi metodika įvairiems darbams aukštyje, uždaroje erdvėje ar sunkiai prieinamose vietose atlikti, kai pastolių ar kitų įprastinių priemonių naudojimas yra netikslingas.

Daugiau informacojos

Statinių, metalinių konstrukcijų dažymas

Panaudojant auktuminių darrbų technologijas kokybiškai atliekame statinių metalo konstrukcijų dažymo, rūdžių šalinimo darbus.

Daugiau informacojos

Lauko reklamos servizas, tentų kabinimas

Kabiname, nukabiname įvairaus dydžio reklaminius tentus, iškabas, stendus. Visus darbus atliekame naudodami virves ir kitą alpinistinę įrangą arba pasitelkiame autobokštelį.

Daugiau informacojos

Lauko sienų (fasadų) ir stogų, remontas, valymas, dažymas

UAB Golanas specialistai atlieka visus pastatų fasado remonto ir priežiūros darbus bet kokiame aukštyje naudojant alpinistin įrangą.

Daugiau informacojos

Sniego valymas nuo stogų, varveklių šalinimas

Naudojant alpinistinė įrangą arba autobokštelį valome sniegą nuo stogų, šalinam varveklius. Dirbame tiek ant plokščių stogų tiek ir ant šlaitinių

Daugiau informacojos